Kalender 2022-2023

28/01/23
 
1/8 FINALE BAVIK SUPER PILS CUP
 
521 14:00 St-Amand Wikings Utd LM4 14u
522 14:00 Den Bras 2 Koningshof LM1 14u
523 15:30 Westkanters tHoge LM4 15u30
524 14:00 OT De Klokke Courtreize LM3 14u
525 14:00 Blue Boys Wik. Jeugd LM2 14u
526 15:30 Cineville Den Bras 1 LM2 15u30
527 17:00 Mary’s Fc Wik. Future LM2 17u
528 15:00 BNPP Fortis R. Eagles 1 Zwev-Knokke
 
04/02/23  
206 15:30 Vitori BNPP Fortis LM2 15u30
207 14:00 Blue Boys Cineville LM2 14u
209 17:00 Record R. Eagles 1 LM2 17u
210 16:00 Eagles 2 Mary’s Fc Wembley
211 14:00 Den Bras 2 tHoge LM1 14u
212 14:00 St-Amand Groeninge LM4 14u
213 14:30 Bavikhove OT De Klokke Bavikhove
214 16:00 SK Marke Snijders Marke
215 14:00 Den Bras 1 Wik. Future LM3 14u
216 17:00 Koningshof Wikings Utd Ter Biezen
217 15:30 Gavernest Westkanters LM1 15u30
bye Lockdown
11/02/23  
218 17:00 Wik. Jeugd Blue Boys Wikings
219 15:30 Cineville BNPP Fortis LM2 15u30
220 15:30 Courtreize R. Eagles 1 Ter Biezen
222 17:00 Mary’s Fc Record LM2 17u
223 14:00 tHoge Vitori LM2 14u
224 14:00 Westkanters Bavikhove LM4 14u
225 16:00 SK Marke Gavernest Marke
226 14:00 Den Bras 1 Lockdown LM3 14u
227 17:00 Snijders OT De Klokke LM1 17u
228 17:00 Koningshof St-Amand Ter Biezen
229 15:30 Groeninge Wikings Utd LM1 15u30
bye Wik. Future
18/02/23  
 
30 17:00 Wik. Jeugd Mary’s Fc Wikings
195 15:00 BNPP Fortis R. Eagles 1 Zwev-Knokke
172 17:00 Record Eagles 2 LM2 17u
230 14:00 St-Amand Bavikhove LM4 14u
231 14:00 Den Bras 1 Westkanters LM3 14u
232 17:00 Koningshof SK Marke Ter Biezen
233 15:30 Gavernest OT De Klokke LM1 15u30
234 17:00 Snijders Wik. Future LM1 17u
235 15:30 Lockdown Wikings Utd Ter Biezen
bye Groeninge
25/02/23  
¼ FINALE BAVIK SUPER PILS CUP
531 #N/B 528 524 #N/B
532 #N/B 523 526 #N/B
533 #N/B 527 525 #N/B
534 #N/B 521 522 #N/B
04/03/23
 
INHAALMATCH
 
 
236 16:00 Bavikhove Den Bras 1 Bavikhove
237 14:00 Westkanters Snijders LM4 14u
238 15:30 Groeninge Koningshof LM1 15u30
239 14:00 OT De Klokke Lockdown LM3 14u
240 16:00 SK Marke St-Amand Marke
241 15:30 Wikings Utd Wik. Future Wikings
bye Gavernest
 
11/03/23  
   
243 15:30 Cineville Eagles 2 LM2 15u30
244 17:00 Mary’s Fc Den Bras 2 LM2 17u
245 15:30 Courtreize Record Ter Biezen
246 14:00 R. Eagles 1 Vitori LM1 14u
247 14:00 tHoge Wik. Jeugd LM2 14u
248 14:00 OT De Klokke SK Marke LM3 14u
249 17:00 Snijders Den Bras 1 LM1 17u
250 15:30 Wik. Future Groeninge Wikings
251 15:30 Gavernest Koningshof LM1 15u30
252 14:00 St-Amand Lockdown LM4 14u
253 17:00 Wikings Utd Westkanters Wikings
bye Bavikhove
18/03/23  
   
½ FINALE BAVIK SUPER PILS CUP
     
541 #N/B 531 533 #N/B
542 #N/B 532 534 #N/B
25/03/23  
   
254 15:30 Vitori Cineville LM2 15u30
255 16:00 Eagles 2 Courtreize Wembley
256 14:00 Blue Boys Mary’s Fc LM2 14u
257 15:00 BNPP Fortis Den Bras 2 Zwev-Knokke
258 17:00 Record tHoge LM2 17u
259 14:00 R. Eagles 1 Wik. Jeugd LM1 14u
260 14:00 OT De Klokke Den Bras 1 LM3 14u
261 15:30 Lockdown Gavernest Ter Biezen
262 15:30 Wik. Future Koningshof Wikings
263 17:00 Wikings Utd SK Marke Wikings
107 17:00 Snijders Bavikhove LM1 17u
265 15:30 Groeninge Westkanters LM1 15u30
bye St-Amand
01/04/23
INHAALMATCH
08/04/23
FINALE BAVIK SUPER PILS CUP
       
551 #N/B 542 541   #N/B
15/04/23    
     
INHAALMATCH
22/04/23
266 15:30 Courtreize Cineville Ter Biezen
267 15:00 BNPP Fortis Eagles 2 Zwev-Knokke
268 15:30 Vitori Mary’s Fc LM2 15u30
269 14:00 Blue Boys Den Bras 2 LM2 14u
270 14:00 R. Eagles 1 tHoge LM1 14u
271 17:00 Record Wik. Jeugd LM2 17u
272 15:30 Groeninge Den Bras 1 LM1 15u30
273 16:00 Bavikhove Gavernest Bavikhove
274 17:00 Snijders Koningshof LM1 17u
275 15:30 Wik. Future Lockdown Wikings
276 14:00 Westkanters SK Marke LM4 14u
277 17:00 Wikings Utd St-Amand Wikings
bye OT De Klokke
29/04/23
 
278 16:00 Eagles 2 Blue Boys Wembley
279 15:30 Mary’s Fc BNPP Fortis LM3 15U30
280 14:00 tHoge Courtreize LM2 14u
281 15:30 Cineville R. Eagles 1 LM2 15u30
282 14:00 Den Bras 2 Record LM1 14u
283 15:30 Wik. Jeugd Vitori Wikings
284 16:00 SK Marke Bavikhove Marke
285 15:30 Lockdown Groeninge Ter Biezen
286 15:30 Koningshof OT De Klokke Ter Biezen
287 15:30 Gavernest Snijders LM1 15u30
288 14:00 St-Amand Wik. Future LM4 14u
289 14:00 Den Bras 1 Wikings Utd LM3 14u
bye Westkanters